Ota yhteyttä

Ihmiset

Hymyilevät asentajat

Olemme innostava työyhteisö. Annamme tilaa kasvaa ja tehdä päätöksiä. Ottaa vastuuta ja nähdä mahdollisuuksia. Meillä on töissä ajattelevia asentajia, rakentamisen ammattilaisia, jotka ovat tinkimättömiä kaikessa mitä tekevät.

Jussi Rinne

Myynti
040 579 9363
jussi.rinne@cleor.fi

Jukka Keskinen

Projektipäällikkö
0400 709 691
jukka.keskinen@cleor.fi

Jukka Koivisto

Projektipäällikkö
040  578 0171
jukka.koivisto@cleor.fi

Anne Timonen

Laskenta- ja hankintapäällikkö
040 543 5517
anne.timonen@cleor.fi

Pasi Huumarsalo

Toimitusjohtaja
040 739 5899 
pasi.huumarsalo@cleor.fi

Yritys

Cleor Oy
040 739 5899
myynti@cleor.fi
www.cleor.fi
Y-tunnus: 2926944-1

Laskutus

Verkkolaskutus
Verkkolaskuosoite
003729269441
Operaattori
OpusCapita Solutions Oy 

Postiosoite

Lastausväylä 4
60100 Seinäjoki

Ole yhteydessä sisärakentamisen viimeistelyn ajatteleviin ammattilaisiin. Tavoitat meidät numerosta 040 579 9363 tai sähköpostilla myynti@cleor.fi